T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Nasıl Muayene Olurum

Güncelleme Tarihi: 11/01/2019

Sağlık Bakanlığı (MHRS) Merkezi Hekim Randevu sisteminin 182 nolu telefonundan, https://www.mhrs.gov.tr adresinden randevu alarak muayene olabilirsiniz.Hastanemiz ve bağlı semt polikliniklerinde bazı sınırlamalar hariç randevusuz muayene olmanız da mümkündür.
Randevu almayıp muayene için gelen hastalarımız hasta kayıttan sıra fişi alabilirler, ayrıca 08.00-09.00 saatleri arasında muayene olmak istedikleri polikliniğe başvurarak var ise gün içindeki uygun zaman aralığına randevularını alırlar.
Hekimlerimizin çalıştıkları poliklinik ve günlerini http://www.mustafakemalpasadh.saglik.gov.tr/ web adresi doktor çalışma planları menüsünden öğrenebilirsiniz.Lütfen randevu saatinizden 20 dakika öncesi ilgili polikliniğinizin sekreteryasına başvurunuz.
Acil vakalar (Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri durumlar ile ivedilikle tıbbi müdahele yapılması gerektiğine hekim tarafından karar verilen vakalar), engelliler, hamileler, 65 üstü yaşlılar, 7 yaşından küçük çocuklar, harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimleri ile malül ve gazilerin hizmeti aksatmadan kayıt ve muayene önceliği vardır. Anlayış ve yardımlarınıza teşekkür ederiz. Muayene işlemleri için her türlü sorunlarınızda Hasta hakları ve hasta kayıt(Müracaat) görevlilerinden yardım isteyebilirsiniz.